Arlentus Control

Kuruluş tarihi itibariyle Sanayi ve Üniversite işbirliği kapsamında birçok proje gerçekleştirmiştir. Geliştirdiği fikir ve Ar-ge çalışmaları neticesinde ortaya çıkan RF Kontrol Cihazları, Türkiye ve Dünya çapında tescillenmiş özgün tasarımlara sahiptir. Bu tasarımlardan bir modelimiz, İtalya’ da düzenlenen2013- 2014 A’ Design Award Winner In Engineering and Technical Design Category’ sinde tasarım ödülüne layık görülmüştür.
Kablosuz haberleşme sistemleri, elektronik ve mekanik tasarım, prototip üretim, endüstriyel kontrol, mekatronik sistemler, insansız kontrol, izleme ve raporlama sistemleri gibi endüstriyel birçok alanda faaliyet göstermektedir.
İhtiyaca göre, ürün ve üretim süreçlerinde yenilik, kalite ve standardın yükseltilmesi, verimliliğin artırılması, üretim maliyetlerinin düşürülmesi,aynı zamanda mühendislik hizmetleri ile müşterilerinin sorunlarına çözüm üretmektedir.
Amacımız Avrupa standartlarında ürün ortaya çıkarabilmekle birlikte, Ülkemizin ihtiyacı olan, marka değeri yüksek, ihracatçı bir firma olmaktır.

Online Broşür