GA500

100 yılı aşkın süren elektrikli motor sürüş deneyimi, Yaskawa'yı teknik üstünlüğü kolay kullanımla mükemmel bir şekilde birleştiren ürünler geliştirmeye yönlendirdi.

Bu evrimin en son sonucu yeni GA500 mikrodrive. Kompakt boyutlarda ve motor tipi ve bağlantı açısından esnek olan GA500, neredeyse tüm uygulamalarda kolayca ustalaşmak için tasarlanmıştır.Kolaylaştırılmış Sistem Entegrasyonu

GA500 sürücüleri, sistemlere ve makinalara kolayca entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Ağ desteği, uygulama odaklı özellikler ve mükemmel özelleştirme seçeneklerini bir araya getiren ve benzersiz bir kullanım kolaylığı sunan GA500, otomasyon işlerinizi bitirmek için gereken çabayı en aza indirir.

Hızlı Kurulum ve Ayar

GA500 sürücüler, aksesuar ihtiyacını ortadan kaldıran birçok özellik içerir. Temel kurulumu sadece 5 dakikada tamamlamanızı sağlayan kolay kablo bağlantıları ve akıllı işlevlerle birleştiğinde bu, çalışan bir sisteme sahip olmak için gereken süre ve maliyeti büyük ölçüde azaltır.

Üstün Makina Performansı

Asenkron, sabit mıknatıs ve senkron relüktanslı motorlar için en yeni motor kontrolü teknolojilerini içeren GA500 sürücüler, minimum enerji tüketimiyle üstün kontrol performansı sağlar.

Güvenli Çalışma

GA500 sürücüler güvenilir bir şekilde çalışmaları için tasarlanmıştır. vernikli PCB'ler içeren dayanıklı tasarımı, 50°C sıcaklıkta akım değer kaybı olmadan çalışma olanağı tanırken, makina izleme işlevleri ve entegre kestirimci bakım işlevleri ile beklenmedik arızaları önler. Böylece GA500, çalışmayı etkili güvence altına alır ve üretim kayıplarını önler.

Her Zaman Kullanışlı

GA500 sürücü, kurulum süresini en aza indirmenin yanı sıra makina ve kurulumların sadeleştirilmesi için büyük bir potansiyel sunan, güçlü ve sezgisel mühendislik araçlarıyla birlikte gelir

Yüksek Hızlı Uygulamalar

590 Hz'e kadar maksimum çıkış frekansıyla GA500, geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Daha yüksek hızlar gerekli olduğunda çıkış frekans aralığı 2000 Hz'e kadar genişletilebilir. Buna ek olarak, yüksek aşırı tork kapasitesi ve tam endüstriyel haberleşme kontrol becerisiyle birlikte, GA500, metal veya ahşap işçiliğinde iş mili uygulamalarının yanı sıra santrifüjler ve diğer yüksek hızlı uygulamalar için mükemmel bir seçenek haline dönüşür.

DriveWizard® 10

DriveWizard® 10, GA500 sürücülerin kolayca yapılandırılmasına olanak tanır. Kapsamlı izleme işlevleri ve entegre osiloskop, kolay proses optimizasyonu ve hızlı sorun giderme olanağı sağlar. USB ile GA500’e bağlanın – ana şebeke gücü olmasa bile!


GA500’ü çevrimiçi veya çevrimdışı yapılandırın.

Proses günlüğünü altı kanala kadar kaydedilmiş verilerle tutun.

Dışa aktarabileceğiniz ve e-posta yoluyla gönderebileceğiniz raporlar oluşturun.

Çalıştırmayı sadeleştirin ve kurulum, bakım veya sorun giderme sırasında önemli zaman tasarrufu sağlayın.

DriveWizard mobile ile verileri içe ve dışa aktarın.

Birden fazla sürücüye ProfiNet, EtherNet/IP veya Modbus TCP üzerinden bağlanın.