Yaskawa

Yaskawa Electric, merkezi Kitakyushu, Japonya’da bulunan ve AC sürücü teknolojisi, endüstriyel otomasyon ve robot alanlarında dünyanın lider üreticilerinden birisidir. 1915’te kurulan şirkette inovasyonla her zaman makinaların ve endüstriyel sistemlerin üretkenliğini ve verimliliğini optimize edilmeye çabalanılarak bu sektörlerde öncü olmuştur.


Bugün 100 yılı aşkın süredir, ürünleri ve çözümleri madencilik, makina mühendisliği ve makina üretimini içeren çok geniş bir endüstriyel proses sahası ile otomotiv, ambalaj, ağaç işleme, lift, tekstil ve yarı iletken endüstrilerinde otomasyonu desteklemektedir.

Yaskawa Electric’in faaliyetleri 4 alanda yürütülür: Hareket Kontrolü ( AC sürücüler, servo sürücüler, servo motorlar, makina kontrol üniteleri), Robotik (endüstriyel robotlar, hizmet robotları, robot sistemleri), Sistem Mühendisliği (orta voltajlı invertörler, jeneratörler ve konvertörler) ve Bilgi Teknolojisi(yazılım, bilgi işleme).

Anotek Elektrik A.Ş olarak Yaskawa Electic’in DMC (Drive, Motion and Control) Ege Bölge distrübütörlüğünü yürütmekteyiz.

Yaskawa Genel Kataloguna ve ürün gruplarına aşağıda yer alan broşürler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yaskawa
J1000
V1000
GA500
A1000
GA700
Sigma 7
Vipa 300S
Vipa HMI
Vipa Micro
Vipa Slio
R1000/D1000/U1000