Wöhner

Wöhner Almanya'nın güney kesiminde Rödental'de kurulmuştur . 1929'da Bay Alfred Wöhner tarafından kurulan şirket, Dağıtım panosu ve elektrik panoları için bus bar sistemleri çözümleri geliştirir, üretir ve satar ve dünya çapında 80 ülkede varlık gösterir. IKB Deutsche Industriebank'ın yaptığı bir araştırmada, şirketi Almanya'da en hızlı büyüyen 180 şirket arasında bulmuştur.

90 yılı aşkın bir süredir şirketimiz, elektrik enerjisinin dağıtımı ve kontrolünde geleceğe yönelik teknolojilerin yanında yer almaktadır. Başarı hikayemiz, şirketin 1929'da Alfred Wöhner tarafından kurulması ve onun yenilikçi bir itici güç olarak çalışmasıyla başlamıştır.

Bugün, Wöhner Grubu dünya çapında güç dağıtımı, kontrol teknolojisi ve yenilenebilir enerji alanında sigorta ve bara sistemleri uzmanı olarak tanımlanmaktadır.

Wöhner, tüm dünyada bara sistemlerinin kurulumu ve montajında elektro-teknik güvenlik sistemleri uzmanı olarak temsil edilmektedir.

100'ün üzerinde tescilli patentle, uluslararası alanda geleceğe dönük bir şirket ve güçlü bir marka olarak Wöhner kendini kabul ettirmiştir.

Anotek Elektrik A.Ş. Wöhner’in Ege Bölge Bayiliğini yürütmektedir.