Brady

William H. Brady, WH Brady Company'yi 1914 yılında WI, Eau Claire'de kurdu. Tanıtım amaçlı fotoğraflı takvimler gibi ürünleri kısa süre sonra dondurma salonları için ayrıntılı renkli ekranlar, askılı cam bira levhaları, satın alma noktası teşhirleri ve yol kenarı reklamları izledi.

İkinci Dünya Savaşı sırasında Brady, ordunun gemiler, uçaklar ve diğer ekipmanlardaki kabloları net bir şekilde tanımlaması ihtiyacına yanıt verdi. Brady'nin kendinden yapışkanlı, önceden basılmış tel işaretleyicileri, 100+ derecelik iniş pistlerinde veya 37.000 fitte sıfırın altındaki sıcaklıklarda çalıştı. Brady, 1950'lerde Kanada, Meksika ve Birleşik Krallık'taki operasyonları ve ortaklıkları ile uluslararası olmaya başladı.

1984'te Brady halka açıldı, ilk adi hisse senetlerini ihraç etti ve doğrudan pazarlama katalogları aracılığıyla erişimini genişletti.

1990'lardan itibaren Brady, müşterilerin yerinde ve istek üzerine baskı yapmak için kendi etiketlerini ve yazıcılarını oluşturmalarına olanak tanıyan bir yazılım sundu. Teknolojik yetenekleri arttıkça coğrafi erişimi de arttı.

Bugün Brady, tüm yeni ürün geliştirmelerine rehberlik eden Müşterinin Sesi'ne güçlü bir şekilde odaklanarak araştırma ve geliştirmeye yeniden yatırım yapıyor.